domki alicja

GALERIA

Galeria domków letniskowych

Komfortowe w pełni wyposażone drewniane domki, których przytulne wnętrza pozwalają poczuć się jak w domu. Każdy z domków posiada niezależny, wyposażony taras. Domki Alicja to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi, grupom przyjaciół, a także wszystkim miłośnikom Bałtyku.

PLAC ZABAW

Otoczenie domków Alicja

Piękny krajobraz, zielona okolica z dala od miejskiego hałasu. Oferujemy wypoczynek blisko przyrody, rekreację na świeżym powietrzu, a dodatkowym atutem jest czysty nadmorski klimat. Otoczenie domków Alicja zachęca do rekreacji, która staje się ogromną przyjemnością. Nasza okolica stwarza doskonałe warunki do pieszych, jak i rowerowych wycieczek. Goście naszego obiektu wracają z urlopu wypoczęci i pełni energii.

 Nasze atrakcje

Goście wypoczywający w naszym obiekcie nie mają czasu na nudę. Zarówno dorośli jak i dzieci znajdą u nas wiele sposobów na spędzenie czasu wolnego w atrakcyjny sposób. Najmłodszym gościom proponujemy bogato wyposażony plac zabaw.  Dla miłośników aktywności fizycznej oferujemy boiska do gier zespołowych, siłownię oraz basen. Na zwolenników gier czeka sala wyposażona min. w bilard, cymbergaj, gdzie można również obejrzeć filmy na dużym ekranie. Nasi goście po wyczerpującym dniu mają możliwość relaksu w specjalnie wyznaczonej grillowej strefie.

„Super miejsce, wspaniali gospodarze, cisza, spokój i wiele atrakcji dla dzieci” -Polny

fb  Bądź razem z nami na FACEBOOKU

kontakt Masz pytania? Chętnie pomożemy. SKONTAKTUJ SIĘ

Zaplanuj z nami: